Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja kezdtem érezni hogy...

Pár napja kezdtem érezni hogy valami nem stimmel. Jó ez így? Többi lent!

Figyelt kérdés
Fehér krémes folyásom volt, a szeméremajkak pirosak lettek, ugyan megdagadva vagy megduzzadva nem voltak annyira, de fájtak néha, és enyhe viszketési inger lépett fel. Valamint pisiléskor is csípő érzést vettem észre.Korábban volt már gombám, így hát most a Canesten kombit kezdtem használni. A krémet és a kúpot egyaránt. Többi lent!Csak tegnap kezdtem használni, már 5x bekentem,3x tegnap 2x ma. Tegnap az első kupot is felhelyeztem ami kicsit darabosan szétmálva kis is folyt. De a pirosság és bizsergő érzés nem múlt el. Az is lehet hogy nem is gomba volt? Ne hagyjam abba a használatot? És a tablettát tényleg be kell vizezni? Mert a tájékoztatóban egy szó nem volt róla de olvastam több helyen is.
2011. dec. 31. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem elmult töle és nem kell vizezni. de szerintem ez nem a szokványos gomba. annál nem csip a pisi és nekem megduzzadva sem volt. az átlaggomba nagyon viszket és a fehér folyás nem krémes hanem turószerű. inkáb menj nödokihoz nem jo ha nem a megfelelö gyogyszert szeded vagy rakod.
2011. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amugy a tablettat be kell vizezni.
2011. dec. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tom nekem igy is müködött én mindig az utmutatot követem ha nem irja nem vizezem. van egy másik kup az pl direkt azért van zsirszerü izével burkolva hogy könnyebben fel tudd tenni.
2011. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Be lehet vizezni. Ha már elkezdted a kúrát, akkor érdemes folytatni.
2011. dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz semmivel, hiszen nem tudod mi a bajod. Menj orvoshoz, és vizsgálat után kiderül, hogy mi okozza a panaszaid, és megfelelő gyógyszert kapsz r.
2012. jan. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzésnél szokványosak a fájó, piros és duzzadt nemi szervek (külső). Ha jól tudom 3 darab hüvelykúp van a dobozban, ezt a három napos kúrát csináld végig, aztán majd meglátod mi lesz. Ha nem múlik el, akkor még egy 72 órás kúrát bevethetsz. Ha az sem segít, akkor már mindenképp irány a nőgyógyász. Lehet hogy nem csak gomba, hanem valami bakteriális fertőzés is van, szóval ártani biztosan nem fog ha orvoshoz mész. A tablettát nem kell okvetlenül bevizezni. Valamelyiket be kell, valamelyiket nem. Applikátor volt hozzá? Akkor nem kell bevizezni.
2012. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!