Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Külső aranyerem van, nem...

Külső aranyerem van, nem vészes, nagyon ritkán vérzett, és már használok kb 1 hónapja krémet. Már nem (nagyon) fáj, nem vérzik, de a kitüremkedés ottvan. Ez vissza fog húzódni? Vagy vegyek másik krémet? SEGÍTSÉÉG!

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még visszahúzódik, kenegesd. A krém igazából mindegy milyen, ha nem húzódik vissza csak orvos tud segíteni.
2009. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgy hallottam, hogy az ülőfürdők is segítenek ebben....mi a véleményetek?
2009. máj. 24. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is külső van és sajna ott van a csomó... :S:( Ha fáj akkor használok kúpot meg krémet meg megelőzésként is ha eszembe jut. De nekem már nagyon régóta van és sztem nem fog eltűnni magától :(. Orvoshoz nem akarok menni mert tök ciki meg úgy vagyok vele hogy amig nincs komolyabb baj addig minek?

Asszem bocsi tanácsot nem tudok adni, de ha valaki ír valami jót annak örülni fogok :)

2009. jún. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!