Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Átverhet a nőgyógyász?

Átverhet a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja émelygek, hányingerem van és megundorodtam egyes ételektől és szagoktól. 3-án csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett és 2 óra megjött a menstruációm is, ami szokásosan 14 napig volt meg...de ennek ellenére nem múltak el a tünetek, ezért 27-én elmentem nőgyógyászhoz, akinek az volt első kérdése, hogy ha terhes vagyok, megtartom-e. Mondtam, hogy nem, mert nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy kellene. (Tönkrement a 2éves párkapcsolatom, nem tudjuk fizetni az albit-oda nem is lehetne szülni-és amúgy is szétválnak útjaink). Az orvos látott valamit az uh-on, de a kérdésemre nem válaszolt. Lehetséges, hogy azért nem mondott semmit, hogy megszüljem az esetleges gyereket? (Mindenesetre azt mondta az óvszeres védekezésre, hogy 85%-os védelmet nyújt csak, a rajta található mikrorepedések miatt, amit mi nem látunk.)
2011. dec. 30. 15:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de hidd el, hogy nem normális a 14 napig tartó menzesz. Csak azért mert a felmenőidnek is így volt/van, az nem azt jelenti, hogy ne igényelt volna kivizsgálást, esetleg kezelést. Valami öröklött nyavalya lehet. De jó hír, hogy a teherbeesést annyira biztos nem érinti, hogy ha anyukád is, meg te is megszülettél.

Azt írod, dec. 3-án jött meg, aztán ma, tehát ha ilyen időközönként jön meg, annak majdnem a felét menstruálással töltöd, ez így nem okés.

Nem hinném, hogy terhes lennél, dec. 3-a előtt kellett nyilván teherbe esned úgy két héttel, ha már dec. elején is gyanakodtál rá, a dec. végi teszt már kimutatta volna a több, mint egy hónapos terhességet. Tehát szerintem ez a mostani teszt nem adott helyes eredményt.

De inkább hívd fel a dokit, mert jan. 10-én, mikor tesztelned kéne megint, akkor még tartani fog a vérzésed előreláthatólag, kérdezd meg az orvost, hogy úgy egyáltalán tesztelhetsz-e, hogy megvan.

2012. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Lehet vérzéssel is tesztelni......pont az orvos mondta, mert rákérdeztem.
2012. jan. 5. 15:12
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor jó! Azért furcsa, hogy nem küldött el rögtön vizsgálatra, hogy terhes vagy-e. Mire jó ez, ennyit várni az eredményre.
2012. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mert akkor telik az idő, ketyeg az óra......és itt az a bizonyos 12.hét! Tudod, mire gondolok.
2012. jan. 5. 15:41
 15/17 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj, tényleg nem tehetnek meg ilyet a nőgyógyászok! De ha esetleg teherbe estél nov. közepe táján, akkor febr. közepéig még van időd.
2012. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mit mondott a nőgyógyi?
2012. jan. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na tényleg átvert?
2012. jan. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!