Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedhetem e egyszerre a...

Szedhetem e egyszerre a dalacin c-t a fogamra, cypromix fogamzásgátlót a PCO miatt és letrox tablettát amit a magas TSH m ra írtak fel?

Figyelt kérdés

és még azt szeretném megkérdezni, hogy nem tudtam időben kiváltani a cypromixet, most nem akkor kezdtem el szedni mikor szoktam, pénteken kellett volna elkezdenem, múlt héten, de most szerda van, elkezdjem akkor 5 nappal később szedni, és akkor 5 nappal csúszik is a menzim majd? Vagy ebben a hónapban már ne szedjem, hanem várjam meg a

következő hónapot, és szedjem azon a napon ahogy szoktam?


2011. dec. 28. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A Letroxot egyik sem befolyásolja mert az a természetes hormon ami a szervezetedben is megtalálható.

A Cypromix antiandrogén, nem kifejezetten fogamzásgátló, és amit semmiképp se csinálj, hogy csak úgy kihagysz egy hónapot, majd újra szeded. Ez nem cukorka hogy úgy told magadba, ahogy érzed, elég felelőtlen vagy. Hívd fel az orvosod, hogy mit csinálj a Cypromix-szel, és mellé van esély, hogy befolyásolja majd mellé az antibiotikum, szóval kérdezz rá arra is.

2011. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

félreértesz, én nem direkt nem vettem be a bogyót, hanem azért, mer nem volt pénzem kiváltani

ezért kérdeztem azt h csúszhat e 5 napot, vagy akkor várjam meg a következő menzi végét?



én tudom mi a cypromix és a pcom ra szedem, palyzsmirigy gondom is van meg agyalapi mirigy daganatom, az emlőmben is van ciszta nem csak a petefészkeimben

én endokrinológushoz járok

és a rokonaim is tsh sok, tehát örökletes nálam

én nem is fogamzásgátlás céljából szedwem a cypromixet, de kell szednem, bromocriptintől rosszúl voltam,

én előbb tudtam hogy beteg vagyok, mint az orvosok, én jártam utána dokirol dokira, laborokba, belgyógyászatra, mr re, UH kra 26 évesen, és már két három éve ez tart

de sosem volt rendszeres a menzim és már tizen évesen hőhullámaim voltak

viszont külső jelei nincsenek a betegségnek, mert vékony vagyok, nem vagyok pattanásos, dús a hajam és nem zsíros, nincsenek rajtam olyan szőrszálak

a prolaktinom is magas volt, tejem is volt, néha még terhességi tüneteim is, de a bogyó meg a cickafark fű tea végleg beállította a ciklusomat, vagyis bogyó mellett ez nem menzi hanem köztes vérzés, amúgy ha a cypromixnek csak a mellékhatása a fogamzásgátlás, akkor lehet hogy van mellette peteérésem, és simán teherbe is eshetnék? mert a doki azt mondta h véd és ezért nem ír mellé más fogamzásgátlót

szal én nem pusztán fogamzásgátlásból szedem, hanem betegség miatt, de azért is szedem, szal nem védekezek, bár nincs ellenemre a baba, de azt mondták lehet nehezen eshetek teherbe, de még nem próbálkozunk, vagyis ritkán is szeretkezünk

de szabályosan úgy érzem, mintha lenne peteérésem, meg a hőm is magasabb olyankor, meg a cisztáim is jobban feszítenek, a mellem is fáj nagyon

2011. dec. 28. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!