Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteérésnél felugrik a testhő,...

Peteérésnél felugrik a testhő, és ha fogamzásgátlót szedek, ami (elvileg) megakadályozza a peteérést, akkor is lehet magas a hőm?

Figyelt kérdés

Nekem jelenleg 37 és 37.1 között változik már 3 napja. 1 hét múlva kellene megjönnie.

(voltak terhességre utaló tüneteim is, de csináltam tesztet ami negatív lett még egy hete)

Szóval fogamzásgátlónál is lehet magas testhő menstruáció előtt?


2009. febr. 24. 12:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Ilyen "jót" kérdeztem, hogy senki sem tud valami választ adni? :D
2009. febr. 24. 15:47
 2/2 anonim ***** válasza:

hát ha következő héten kéne megjönnie,akkor nem vagy késésben, peteérés általában fél időben van, tehát mostanában volt, és pár napig eltarthat, szal ha a bogyó miatt nincs peteérés elvileg akkor is megnövekedhet a hő, nekem is magasabb volt mostanában, a hormonok azért dolgoznak, de lehet megfázástól is, meg gyulladástól is, nekem szerintem tuti a fogam miatt volt hőemelkedésem, amúgyis magasabb a hőm általában, de nem ennyire

van akinek terhesség előtt, meg menzi idején se magasabb

2011. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!