Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi oka lehet annak, ha egy nő...

Mi oka lehet annak, ha egy nő nem menstruál SOHA?

Figyelt kérdés
A mamám mondta, hogy volt egy osztálytársnője, aki felnőttkorában sem menstruált. Mi oka lehet ezeknek a dolgoknak?
2011. dec. 21. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg soha...Nincsenek nöi nemiszervei...Méh,petefészek,gondolom én.
2011. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hormonzavar?
2011. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Rengeteg oka lehet. Lehet, hogy meddő.

De az is lehet, hogy nem veszi észre. Nekem is fura a menstruációm, érzem, hogy görcsöl a hasam, de maximum néhány csepp vér jön ki, általában (bocsi) valamelyik vécézés után a vécépapíron látom. Nálam hormonproblémák okozzák, de nem sikerült beállítani, és végül is annyira nagyon nem bánom, hogy ennyivel megúszom :D

2011. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
az elottem szolonak,annyira ne remeld,h ne jojjon meg,mert lehet ezert lessz problemad a gyerekfogantatassal... :( nem veletlenul van meg nekunk ennyire,es a szervezet is tisztitja magat a ver "cserelessel"....
2011. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tetris ***** válasza:
A botsáska vékonyságú manökenek se menstruálnak.
2011. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet...

Nem fejlődik ki a méhe pl. Vagy hormonproblémák miatt. Nekem is csak kb. félévente van vérzésem hormonprobléma miatt. De bizonyos testzsír% alatt is megszűnik a menzesz.

2011. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az illető betegesen sovány volt, akkor azért nem menstruált, mert ilyenkor nincs elég tápanyag, és a szervezet a létfentartásra koncentrál, és leállítja, vagy nem is indítja el a szaporodási folyamatokat
2011. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!