Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Szoptatás...

Mi lehet a baj? Szoptatás után, mikortól először megjött, középidőben mindig rengeteg mennyiségű folyásom van, és fáj az alhasam? Vagy a petefészkem, nem tom.

Figyelt kérdés
A nődoki írt már gyógyszert, de nem használt. P2-es lett a cyto-m, de akkor mi a baj?
2009. máj. 18. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a peteérésedet érzed, annak lettek tünetei, ha eddig nem voltak.

A személyes tapasztalatom az, hogy minél többedik terhességen vagyok túl, annál erősebbek a PMS és a középidős tünetek is. Eddig kétszer szültem, most várom a harmadik babánkat, de volt már egy vetélésem is.

Az első terhességem előtt semmi tünetem nem volt se pé, se mensi előtt. Szülés után mikor megjött az első havim, már én is megtapasztaltam a mindenki által leírt tüneteket. A második után félidőben már olyan bő, nyúlós folyásom van, hogy tisztasági betétet kell használnom és nagy petefészek-szurkálásaim.

Már előre tartok tőle, mi lesz ha majd megszületik a 3. gyermekünk!

2009. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Szóval akkor semmi kóros, egyszerűen csak tudomásul kell vennem, h. ez a dolog már mindig így lesz...

A köv. terhességig, mert onnét még rosszabb lesz...

Brrr...

2009. máj. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!