Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jövő héten még hívhatom az...

Jövő héten még hívhatom az orvost, vagy már karácsony előtt ne zavarjam?

Figyelt kérdés
NoOvemberben voltam magán nőgyógyásznál. Kaptam két gyógyszert is, amiktől végülis november végén meg kellett volna jönnie a menszeszemnek, és akkor után el kellett volna mennem vérvételre. De nekem rakoncátlankodik a menszeszem, és csak a héten jött meg, így jövő héten kellene mennem dokihoz beutalóért vérvételre. De jövő hét már karácsony hete. Ilyenkor még lehet zargatni a dokit, vagy inkább várjak vele januárig? (Mondjuk nem szívesen várnék vele, mert van sajnos más gondom is.) Mit csináljak szerintetek?
2011. dec. 15. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívd fel. Ha annyira nem ér rá, fel sem fogja venni.
2011. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bánomisén ***** válasza:
Hívd fel nyugodtan. Ha szabin van, úgyis ki lesz kapcsolva, nem fogod zavarni. Ha meg dolgozik, akkor meg legalább meglesz a beutalód.
2011. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!