Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt még más olyan nő is,...

Van itt még más olyan nő is, aki már nem tini, nem szűz, mégsem tud felhelyezni normál méretű tampont?

Figyelt kérdés
Egyszerűen túl vastag, el se tudom képzelni, hogy mondjuk suliba tampont hogyan cserélnék ki. Próbáltam már sokféle pózban, amikor a legerősebb a vérzésem, de kellemetlen érzés . Szóval így betétet használok, de olyan fura nekem, hogy vannak olyan szűz lányok akik a normált lazán használják, nekem meg nem megy 20 évesen se. Van még más is így?
2011. dec. 13. 12:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én is azóta tudom úgy igazából kényelmesen felhelyezni mióta nem vagyok szűz. persze van h munkába cserélem és sietek akkor vagy háromszor neki kell ugranom h sikerüljön. szerintem legközelebb szánj rá időt és próbálkozz. ne izgulj, lazulj el és csukódzkodj be a fürdőbe. :) biztos menni fog

sok sikert :)

2011. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, ne erőltesd, nem törvényszerű, hogy minden nőnek tampont kell használnia.
2012. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!