Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt még más olyan nő is,...

Van itt még más olyan nő is, aki már nem tini, nem szűz, mégsem tud felhelyezni normál méretű tampont?

Figyelt kérdés
Egyszerűen túl vastag, el se tudom képzelni, hogy mondjuk suliba tampont hogyan cserélnék ki. Próbáltam már sokféle pózban, amikor a legerősebb a vérzésem, de kellemetlen érzés . Szóval így betétet használok, de olyan fura nekem, hogy vannak olyan szűz lányok akik a normált lazán használják, nekem meg nem megy 20 évesen se. Van még más is így?
2011. dec. 13. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Neked nem megy be? Azzal még nem lenne gondom, de nekem a normál nem illeszkedik és folyton levándorol alulra, plusz olyan vastag, hogy felhelyezés közben elég fájdalmasan ledarál mindent, ami az útjába kerül. Vagy mini vagy betét, hát ez van... :)
2011. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bemegy kb. félig és már akkor érzem, hogy kellemetlen.
2011. dec. 13. 12:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Minden nő más, és van akinek kisebb, szűkebb a hüvelye, van akinek nagyobb, tágabb. Ez a variáció azért nem olyan óriási, de megmutatkozik a használható tamponméretben.

Akinek elege tágabb a hüvelye, az szűzen is simán használ normál tampont, akinek meg szűk, annak marad a mini. (Izgalmi állapotban automatikusan tágul a hüvely, szóval a szűkebb hüvelyű nők is tudnak nemi életet élni normálisan.)

2011. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

van,én is pl

Szűk vagyok,mini oké,de normál már nem.

(minden más esetben is szük,párom csodálkozott is hogy bár nincs nagy méretű neki,épphogy befér)


gyerek ott tuti nem fog kijönni :)

2011. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 20 éves voltam, mikor először használtam tampont, pont azért előtte nem használtam, amiért te. Hónapokig küszködtem, mire úgy igazán összejött a dolog. Rájöttem, hogy főleg az volt a probléma, hogy túl feszült voltam. Nem tudom, hogy van-e köze hozzá, de akkor nem éltem rendszeres nemi életet, de miután párkapcsolatban éltem, a tampon használata is könnyebbé vált. Ma már nem tudnám elképzelni, hogy betétet használjak.
2011. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sokan tágak a tamponhoz.
2011. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem tág vagyok hozzá, mégis lemegy alulra, kitolja az izom, mert ahova fel kellene helyezni, ott nagyon kellemetlen érzés és gondolom önkéntelenül "piszkálom. Ha lent van, akkor meg olyan, mintha bármikor kieshetne.
2011. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igaz, ez nem válasz a kérdésedre, de nekem a kivétellel vannak gondok. Befele még simán bemegy a super is, de amikor cserélnem kell, és kiveszem, hát az rettenetesen fáj. Pedig egyébként nem is érzem, hogy bennem van, sokszor el is felejtkezek róla, de kivételnél mindig fáj:S
2011. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem kivételnél azért fáj, mert nem vérzek annyira, hogy tele legyen, mikor kell cserélni. Nem merem a fertőzések miatt bent hagyni tovább.
2011. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor talán nem kéne tampont használni!!!
2011. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!