Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ússzak holnap? (ELSŐ menszesz)

Ússzak holnap? (ELSŐ menszesz)

Figyelt kérdés

3 hete jött meg az ELSŐ menstruációm...Holnap pedig úszás... :S

Ússzak holnap, vagy ne? Azt hallotam hogy ilyenkor még nem áll be rendesen ezért nem vagyok olyan biztos benne hogy merek úszni...


2011. dec. 12. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tampon,és nyugodtan úszhatsz!!! :)
2011. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha nem jön meg ússz nyugodtan, ha megjön ne ússz

azaz ha ottvagy és átöltözésnél azt látod, hogy véres a bugyi, akkor ne ússz, ha nem véres, akkor ússz nyugodtan

2011. dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha tamponon gondolkozol, akkor azt csak úgy lehet használni, ha menstruálsz, mert különben kidörzsöli a hüvelyed, tönkre teszi a nyálkahártyáját, kiszárítja és sokkal könnyebben kapsz el fertőzéseket!
2011. dec. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Betehetsz egy tampont arra az egy órára ameddig az uszodában vagy. Vegyél OB mini Silk Touch borításút, az kicsi is és nagyon könnyű felrakni, a borítás miatt. Ennyi idő alatt semmi bajod nem lesz tőle és biztonságérzetet fog adni. Rendszeresen viszont tényleg nem szabad menzesz nélkül használni.
2011. dec. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

HÁT EZ NEM IGAZ!!! Hogy lehetnek itt egyes "nők"(csak jobb szó híján nevezem így őket) ennyire h.ülyék a ....nem is mondom!!!!Rongyok!!!!


Kedves kérdező!


Amíg nem jön meg semmiképp ne használj tampont, mivel ilyenkor sérül a nyálkahártyád és sokkal könnyebben kapsz el fertőzést. Mivel még az első mensesei vannak, így ha megjön, inkább ne ússz.

2011. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na sikerült az úszás?
2011. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát ha nem lesz meg akkor nyugodtan úszhatsz,de ha meglesz akkor ne ússz ne használj még tampont, korai,ha csak először volt meg.
2011. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

17.59. A nőgyógyászom javasolta, hogy mindegy, hogy megvan vagy nincs, annak, aki érzékeny a fertőzésekre uszodában, strandon érdemes Canestenes tampont használnia. Több, mint 20 éve menstruálok, mindig tampont használtam a megfelelő higiéniai előírások betartásával és soha semmilyen fertőzést vagy betegséget nem szedtem össze.

Ja, és ne merészelj "rongynak", mertez a te primitívségedet bizonyítja. Nem véletlen, hogy 30%-on állsz.

2011. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
akkor minek nevezzelek utolsó? teszek rá a %-ra, a magadfajták úgyis nyomatják a lepontozást!
2011. dec. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem ismersz, hogy mondhatsz olyat, hogy "rongy" vagyok főleg, mert úgy látom azt sem tudod, hogy mit jelent. A lepontozást nem a véleményed miatt, hanem a stílusod miatt kaptad, feltételezem nem csak tőlem. Ha normálisan közlöd azt, amit szeretnél nem pontoztalak volna le, ahogyan senki mást sem szoktam!

Én pedig a te helyedben legalábbis elgondolkodnék a 30%-on, mert az valószínűleg azt jelenti, hogy

1. Használhatatlan válaszokat adsz

2. A véleményedet lekezelő, sértő módon közlöd, azaz nem megfelelő a stílusod.


Mielőtt másokat "lerongyozol" nézz magadba.

2011. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!