Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cisztából daganat?

Cisztából daganat?

Figyelt kérdés

6 nőgyógyász látott, ebből 2 UH-san hajlandó volt megvizsgálni könyörgésemet meghallgatva... nagy fájdalmaim vannak, az állítólagos cisztám (amire nem mondták rá, hogy az, csak sejtetik), most nőt 2cm-ert 1 nap alatt, illetve benne található több "valami".. szolid kép rajzolódik ki. Nagyon fáj, mozgásra, ülésre, ha felállok, vagy akár ha pisilek és nyomódik a hólyagom rá...

Utána néztem, és azt írják, daganat lehetséges, legtöbb esetben, ha benne található sejtek vannak, és kirajzolódnak, az nem lehet más. 20 éves vagyok... úgy olvastam, hogy majdnemhogy egyes daganatok amik cisztából alakulnak ki, jelentős része független a kórtól.. Nekem az orvosom nem mondta, hogy ez lehetséges, szerintem nem akart rám ijeszteni...

vérvételre elküldött, én nagyon félek :( ha daganat van benne, akkor kiműtik? a petefészek egészét kiveszik? valakinek volt már ilyen?

nem reagálom túl, csak ismerem az orvosokat, és nem egyenes mindegyik, sokáig húzzák halasszák a súlyos, életbevágó dolgokat is...


2011. dec. 9. 09:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igaz, ne is merüljünk bele...
2011. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi van veled? hogy vagy?
2011. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!