Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Háziorvostól is lehet hormonvi...

Háziorvostól is lehet hormonvizsgálatra (nem TSH) beutalót kérni?

Figyelt kérdés

Nem a pajzsmirigyemet szeretném megnézetni,hanem a hormonszintjeimet.Sajnos a nőgyógyászom,nagyon hanyag és azt mondta,hogy nincs szükség hormonvizsgálatra,pedig egyértelműen látszik,hogy valami a hormonokkal nincsen rendbe,erre még ő is rábólintott.

köszönöm előre is!


2011. dec. 8. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
persze,minden további nélkül!
2011. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,tényleg?

Én eddig azt hittem,hogy csak TSH-ra tud adni háziorvos.

de ennek nagyon örülök,akkor majd elmegyek hozzá.

Még egyszer köszi!:)

2011. dec. 8. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem tud!!

Csak bizonyos hormonokra, mint pl. a TSH. Nemi hormonokra csak szakorvos tud adni!!!!!

Nőgyógyász vagy endokrinológus. Ha hanyag a dokid, keress mást, vagy kérj beutalót a háziorvostól az endokrinológiára.

2011. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
magán úton bármit el lehet intézni
2011. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos,nem:(

Vagy elmész magánlaborba vagy sztk-s nőgyógyászhoz,és ő ad:(

Sajnos ez van,én is a Maternity Klinikára járok vérvételre(dokim nem ott dolgozik,de állítólag ott a legolcsóbb,mert SZTK-s orvoshoz nem megyek:)

2011. dec. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem:(

köszi szépen a válaszokat,akkor megpróbálok keresni egy másik nőgyógyászt.Igazából a magánrendelésre már én is gondoltam csak nem szívesen fizetek olyasmiért,ami SZTK alapon járna...:S

de lehet,hogy nem lesz más választásom.

2011. dec. 9. 00:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet kérni háziorvostól ilyen beutalókat, mert ad1 szakmailag általában nem megalapozott, ad2 a hülye ország hülye politikusai így alakították az életünket! Ez van.
2011. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!