Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy az üzemorvos...

Lehetséges, hogy az üzemorvos kigomboltatja a nadrágomat? Tök csikis az alhasam és nem szeretném, ha ott matatna. De a többiek szerint fog. Komoly válszokat légyszi! 22/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 00:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A vizsgálatot nyilván nem tagadhatja meg, ezt nem is teszi, de viszont a melltartó levételt megtagadhatja, mert a tüdő meghallgatását nem akadályozza! Ugyan ez vonatkozik a nadrág letolására is, petefészek, méh stb vizsgálata nem az üzemorvos feladata.

Szabad orvos választás van, ami azt jelenti, ha a munkáltató előir valamiféle intimebb vizsgálatot (mert tegyük fel ezt megtehetné) akkor hozhatsz papirt a vizsgálatról a házi vagy nőgyógyászodtól.

2011. dec. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ma megyek fél 10-re, majd leírom, mi volt...
2011. dec. 7. 08:21
 13/19 anonim ***** válasza:
Na , kiváncsi vagyok...
2011. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
na voltál?
2011. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
igen, túl vagyok rajta. Minden úgy volt, ahogy a többiek mondták. Derékig vetkőzés, cipő, zokni le, a nadrágot pedig ki kellett gombolni, a melltartó maradhatott. Belenézett a torkomba, vérnyomást mért, meghallgatott elöl-hátul, ezután fel kellett feküdni az ágyra és megnyomkodta a hasamat, a nadrág vonala alatt is..azt hittem, rögtön felugrok az ágyról:-) de aztán kibírtam.
2011. dec. 7. 21:20
 16/19 anonim ***** válasza:

A nadrág vonala alatt, az mit jelent?...

nem húzta le a bugyit, ugye?

2011. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
a bugyit nem húzta le, csak az ujjaival, ahogy ott nyomkodott, félretolta, vagyis hát lejjebbb 1-2 centit.
2011. dec. 8. 21:17
 18/19 anonim ***** válasza:
Aranypofa.....
2011. dec. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
CSikis? az jó mert ha ott matat akkor felizgulsz, vagy nem?
2020. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!