Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet barnás folyás?

Mitől lehet barnás folyás?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek barnás,sárgás folyása van ő azt mondja, hogy ez normális de gondoltam mégis megkérdem h lehet-e valamitől vagy tényleg normális dolog ez...
2011. dec. 3. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem normi
2011. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami fertőzés?
2011. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
elsőnek rossz kategória, ez egészséggel kapcsolatos! Válaszolva a kérdésre ha ciklusa előtt ilyen akkor normális azt jelzi meg fog jönni, ha állandóan barnás az nem normális, amúgy a sima folyás az igen...minden szervezet más. De utalhat gombás fertőzésre is.
2011. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem ciklus elött van neki kb már egy hete megvolt
2011. dec. 3. 19:48
 5/6 anonim válasza:
akkor azért, utána is olyan vkinek...nem kell úgy megijedni, de ha őt nem aggasztja akkor téged se...majd elmegy orvoshoz ha lesznek egyéb tünetei is...de szintem nem kell úgy megijedni.
2011. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha orvoshoz menne a barátnőd, hiszen csak ő tudja megmondani vizsgálat után, hogy baj van-e, és ha igen, akkor mi.
2011. dec. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!