Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barnás folyás? Mi lehet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barnás folyás? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a nögyógyàsznàl, kenetet vett, megvizsgàlt.Volt kisebb gondolom gombàval, de megnyugtatott, hogy egyéb téren, és azzal sincs nagyobb gond.

Mikor hazajöttem, észrevettem, hogy van barnás-vöröses volt a tisztasàgibetétemen.Arra gyanakodtam, hogy vér, de anyukàm megnyugtatott, hogy ez csak jód, mert azzal kent be mikor kenetet vett.

Aztán megnyugodtam, és gondoltam is, hogy biztos nincs nagy dolog, hisz most voltam nögyógyàsznàl, de most lett egy kicsivel nagyobb csík.Anyu azt mondja, hogy lassan ürül ki, de az jód.

Igaza van?


2011. jan. 29. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen járok nőgyógyászhoz, de jóddal még nem találkoztam.
2011. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
menstruálsz már??
2011. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

17 vagyok...

és igen

2011. jan. 29. 23:16
 4/4 anonim válasza:
Akkor nem tudom.. de nekem általában az első napon barnás a váladék, na meg egy kis vér.. :/... Gondolom neked más a gond, ez esetben bocsi, nem tok választ adni...
2011. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!