Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradhat a menstruációm...

Kimaradhat a menstruációm amiatt mert lefogytam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben fogytam 5-6 kg-ot, most 17 körül van a BMI-m. A legutóbbi menstruációm kimaradt és elvileg a következőnek ma kéne megjönnie, de még semmi.

Egyetemista vagyok, zh-időszak közepén, lehet az idegeskedéstől is? Terhesség kizárt.


2011. dec. 3. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon sok minden befolyásolhatja, mind amiket itt leírtál. szerintem előbb utóbb beáll, ha rendeződnek a dolgaid, ha nem nyilván orvoshoz kell fordulj!
2011. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sovány vagy!
2011. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésre válaszolj, én is tisztában vagyok azzal h hogy nézek ki.
2011. dec. 4. 14:39
 4/4 anonim válasza:

Fölborult a hormonháztartásod. Tapasztalat. Amint a testtömegindexed 18,5 alá csökken, a szervezeted takarékra teszi magát, és abbamarad a menstruáció, megnő a tesztoszteron szint. mindenképpen vissza kell híznod, különben ne várj csodát, nem fog megjönni!

(én is megjártam ezt, ne akard tudni milyen az, mikor elkezded férfinak érezni magad)

2011. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!