Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradhat csak úgy a menstruá...

Kimaradhat csak úgy a menstruációm?

Figyelt kérdés

2 nappal azelőtt, hogy meg kellett volna jönnie, pettingeltünk a párommal, és 2-3szor be is tette, majd ki is vette. Nem ment el, a közelében sem volt.

A menstruációm természetesen elmaradt, de az még nem lehet azért, mert esetleg terhes lennék, nem? Ezen az alkalmon kívül nincs esélye a teherbeesésnek. Mondanom sem kell, hogy azóta mennyire ideges vagyok.

Lehet szó terhességről? Nagy az esély rá? Vagy valami más éll a háttérben? (orvoshoz mindenképp elmegyek, csak előtte gondoltam megkérdezem, hogy ti mit gondoltok)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 14. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nincs reális esélye a terhességnek. Pár napos késés még a legszabályosabban menstruáló nőknél is előfordul. Tesztelni egyelőre nem érdemes, ha nem csak várni türelmesen. Az idegeskedéssel nem segítesz a dolgon, legfeljebb még rá teszel pár nap késést.
2009. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

Két hónapja is már kimaradt csak úgy egy hónap, akkor a doki azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, mivel utána teljesen normálisan meg is jött.

2009. márc. 14. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a stressz miatt egy egész hónap kimaradt! ne idegeskedj!
2009. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!