Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A melleim körül, és a hasamon...

A melleim körül, és a hasamon fekete szőrszálaim vannak, semmiség, vagy jelezhet bajt?

Figyelt kérdés
Mindig kiszedem őket, de azért zavaró, nem tudom, hogy másoknak is van-e. Édesapámnak van, de hát szerintem ez nem épp biztató... Nem akarok hormongyógyszereket szedni, de azért szeretném tudni, hogy jelezhet gondot (máshol nincs túlzott szőrösödésem), vagy csak semmit sem jelent, húzzam ki őket továbbra is, és ne törődjek velük?
2011. dec. 1. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van sajna :S Leborotválom.Ez természetes.
2011. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Végre van még egy valaki akinek ugyanez van! Ez megnyugtat! :)
2011. dec. 1. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtatni akarod magad,esetleg mas egeszsegügyi problemaid is vannak-lesznek,menj el orvoshoz,majd ö tovabb küld kivizsgalasra.Különben sok nönek van ez igy.Nekem is eleg sok van,minden kivizsgalas jo eredmenyt mutatott,majd amikor komolyan beteg lettem,ezt a ször problemat,mar nem is problemanak lattam,hanem valami csekely,szora se erdemes dologra.Mint irtam,vizsgaltasd ki magad,lehet hogy van egy kis hormonzavarod,de ha megis nincs,nyugodj bele,es örülj,hogy egeszseges vagy.
2011. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. Engem nem zavar. Gondolom neked is sötét a hajad.
2011. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: Meg sem írtad milyen nemű vagy!
2011. dec. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért írnék a nők egészsége rovatba, ha férfi lennék? :)De jobb későn mint soha, 23 éves nő vagyok.
2011. dec. 2. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!