Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggeltől-estig kibírom úgy,...

Reggeltől-estig kibírom úgy, hogy egyáltalán nem kell pisilnem, pedig iszom rendesen, legalább napi 3-4 litert. Ennek inkább örüljek, vagy baj is lehet belőle? Vannak mások is így ezzel rajtam kívűl? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy míg mások naponta mondjuk 4-5 ször is elmennek pisilni, addig nekem miért nem kell egyszer sem? Persze nem hiányzik amúgy, sőt inkább örülök is neki, hogy pl nem kell idegen helyen bemenni egy koszos wc-be, csak azt nem tudom mennyire egészséges ez? Napközben nem is szoktam ezért elmenni, csak reggel, amikor felkelek, és azután csak este, de igazán még akkor sem kellene, de nyilván lefekvés előtt elmegyek. Napközben pedig iszom rendesen, minimum 3 litert, szóval nem a szomjazás az oka, és esténként rengeteget is pisilek, ennek ellenére mégsem érzek ingert, vagy ilyesmit. Túl nagy lenne a hólyagomnak a kapacitása, ez lehet az oka? Igazából vizelési ingert akkor szoktam csak érezni, ha nagy ritkán elmegyünk a barátokkal sörözni, és megiszok egy pár korsóval, vagy ha nyáron bevágok egy fél dinnyét, de akkor sem azonnal, csak jó pár órával később. Szóval nem tudom, hogy mennyire kell ezzel foglalkozni, hogy betegség-e ez egyáltalán, és hogy mással is van-e ez, vagy csak velem?
2009. máj. 13. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a veséddel gond lehet. A visszatartott vizelettől egy idő után az ingerről is "leszoksz". A pangó vizelet még tovább károsíthatja a vesét. Szoktatsd rá magad a rendszeres pisilésre. Akkor is ha nincs ingered. Különben a vese jobban működik pihenés alatt.
2009. máj. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális dolog.Vagy a veséddel van baj vagy cukros vagy.Menj el dokihoz vizsgáltasd ki magad.
2009. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!