Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruáció! (? )

Erős menstruáció! (? )

Figyelt kérdés

Lehet ez ellne valamit tenni? Valami orvosság vagy valami?

Már elég kellemetlen mikor az utcán sétálok és annyira megindul a vérzés, hogy tisztára átver a nadrágon.. :S

Jobbik eset mikor közel vagyok az otthonomhoz, de am már másik faluban/városban vagyok akkor az már ciki.. :/


2011. nov. 29. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosság nincs rá :( erős betét plusz tampon.
2011. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát már van, hogy úgy csinálom.. :( mint pl most is :S már rég suliban kellene lennem, de útközben vissza kellett fordulnom :S és ez igy elég rossz..
2011. nov. 29. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha extrém mértékben erős, akkor menj orvoshoz.
2011. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen bajom volt, volt hogy olyannyira meg volt, hogy félórás utazás után mehetem haza a suliból mert teljesen átáztam... a fogamzásgátló segít elég sokat ha túl erős, én vele a legerősebb napon kirok egy kb 1-1, órás sétát a városban persze otthon közvetlen előtte utána betét csere és fürdés
2011. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!