Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg ennyire ciki?

Tényleg ennyire ciki?

Figyelt kérdés
Tegnap egy gyerekkori barátnőmmel találkoztam. Egy évvel fiatalabb nálam,és megkérdezte,h megjött-e már. Válaszoltam,h igen. Erre megkérdezte,h tampont vagy betétet használok,mondtam,h betétet. Erre azt mondja: Nem gondolod,h ciki betétet használni?Aztán mondtam neki,h mintha Te annyit használtál volna már..(Hisz még nincs is meg neki) Vmint: már próbáltam tampont,de nem tetszett /pedig nem áztam át vele/ egyszerűen gusztustalannak találom,h felnyúlkáljak meg ilyenek! Szóval tényleg ciki?(Barátnőim is betétesek)
2011. nov. 27. 12:50
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem ciki.Ő még nem értheti ezt,majd megjön neki is és meglátja,hogy milyen érzés betéttel vagy tamponnal,majd akkor meglátja,hogy melyik a kényelmesebb.(Amugy énis betétes vagyok)
2011. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem ciki :)
2011. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

De hogy ciki,a munkahelyemen a sorunkon a 90%-ék betétet hord.Meg gondolj bele tampon csere előtt hiába mosod meg a kezed utána megfogod a kilincset(amit ki tudja hányan fogtak már meg) és úgy cserélsz tampont könnyebb a bacit szerezni.Meg aki szűz van hogy kellemetlen érzés is neki,de még aki nem szűz azoknál is,nem mindenki szeret feldugdosni tampont.Jobb a betét fiatal korban mindenképp.


Nyugodtan mond meg neki te még nem is menstruálsz,még nem is vagy nemileg érett,nem tudsz semmit,és igen sokan részesítik előnyben a betétet.


Fejlettlenek lenni cikibb hidd el:)és hát ő az ezek szerint,ha a többség már menstruál.

2011. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez marhaság! Sehol nincs előírva senkinek, hogy ki mit használjon ha menstruál! Te tudod, hogy Neked mi a jobb!
2011. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a ciki, hogy divatkérdést csinálnak egy olyan dologból, aminek a legtöbb fiatal lány nem is ismeri a lehetséges kockázatát. (tampon)

Az is ciki, hogy senki nem világosítja fel kellőképpen a lányokat. El kellene mondani, hogy a tampon használata milyen problémákat is okozHAT, és ennek ismeretében rájuk bízni a döntést.


De figyu, a bagó is trend, a kábszer is trend, télen a miniszoknya csizmával és sorolhatnám...


Az, hogy ki mit rak a bugyijába maradjon már magánügy talán... én biztosan nem osztanám meg senkivel.

2011. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A betétnek vannak előnyei is,hisz olvadt vér is tud távozni így belőlünk,ami hasznos és tamponnál erre nincs lehetőség,ahogy nagyobb a tampon betételekkor a fertőzés veszélye is,szűz kislány akár helytelen felhelyezésnél is megsértheti magát.De nem ciki,mindenki azt használjon ami kényelmes neki.
2011. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én totál cikisnek éreztem magamat...meg zavart és irritálta a bőrömet...éjszakánként modnjuk a betétet szeretem,de akkor nem zavar mert nem arra figyelek:)...nem rég óta menstruálok és nappal tampont használok,mert nagyon zavar táncolás és tesióra közben,meg menés és ülés közben is(szóval mondenhogy)...anyukám és nővérem csakis tampont használ szóval én sem akartam kivétel lenni:Dráadásul irtó jóban vagyok a nővéremmel és ő ajánlotta:)de ha neked a betét kényelmesebb akkor betétet használj!:)) mással pedig ne foglalkozz!:)
2011. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

"Fejlettlenek lenni cikibb hidd el:)és hát ő az ezek szerint,ha a többség már menstruál."


Ez sokatmondó...agyilag te sem vagy éppen túlérett. Szerinted tehet valaki arról, hogyan fejlődik a teste, és mikor kezd menstruálni?

És még írni sem tudsz. Buta p*na.

2012. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki,meg nem is értem ezért miért szólják le egymást a nők. Had döntse el mindenki maga, mit használ. Én nagyon sokáig csak betétet használtam, a célnak az is tökéletesen megfelel.Meg persze a tampon is.
2012. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!