Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van-e valaki, aki ezüst...

Van-e valaki, aki ezüst kolloid használatával teljesen vagy nagy mértékben megszabadult a HPV-től?

Figyelt kérdés
Nekem magas kockázatú HPV fertőzésem van, melynek következtében a méhszájon jelentős elváltozást találtak, rák előtti állapotról van szó. Sokat olvastam az ezüst kolloid jótékony hatásairól, de szeretném tudni, valóban segíthet-e. Kérem azok válaszát, akiknek segített a HPV elleni harcban.
2011. nov. 23. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ezüst antibakteriális szer, vírusra nem hat.
2011. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia !

A HPV-t igen egy virus okozza.Gyakorlatilag minden aktiv nemi életet élő emberben benne van, a kérdés,mikor aktiválódik. Vigyázni kell vele, mert ez az egyik okozója a méhnyakráknak pl.

Erősitsd az immunrendszeredet,szerintem se jó megoldás az ezüst kolloid.

2011. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Takács Jánosné ***** válasza:
Menj el a Nőgyógyászod hoz és ismételtezsd meg a vizsgálatot és ha valóban ez a baj ír neked Antibiotikumot és utána védőoltást kaphatsz ami valóban meg véd a tóvábbi fertőzéstől sok sikert üdv.
2012. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ilyen hülyeséget minek irt fel az utolsó??

a hpv vírus,amire az antibiotikum nem jó!!!!

2013. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

és védöoltást nem adnak fertözöttnek!!!!

szűz lányoknak adják be!!!

2013. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"szűz lányoknak adják be!!!"


ekkora baromságot ,te jó ég. :D Bármilyen életkorban beadható,nem feltétele,hogy szűz legyél.

2013. jún. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!