Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használtok intimtölcsért?

Használtok intimtölcsért?

Figyelt kérdés
Bevált?Melyik márka?
2011. nov. 20. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Pont most akartam föltenni egy ilyen kérdés. Én is kíváncsi vagyok, hogy kinek, hogy vált be.


Én nekem az a félelmem vele kapcsolatban, hogy nehogy elmozduljon, mert akkor aztán elég cikis tud lenni a helyzet.

2011. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Annyit már biztos tudok róla mondani, hogy nagyon drága. te mennyiért láttad?

Én 11000 ért legtöbb helyen. Na mármost én tampont használok, 300 valamennyibe került legutóbb a 32 db-os amit vettem... Szóval több év mire visszahozza az árát. Néha-néha meg úgyis kénytelen az ember mást is használni, hiszen nem mindenhol lehet utána kezet mosni, egyáltalán elmosni, stb.

A lényeg, hogy kipróbálnám minden további nélkül, ha egy 0-t le lehetne húzni az árából.

2011. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sok fórumot olvastam,így végül mindig a Mooncup-nál kötök ki.Attól csak azért félek,mert állítólag nagyon kemény.

[link]

Itt vannak az árak.Most a decemberi Marie Claire-ben van hozzá egy dec. elején beválható 26%kedvezményt biztosító kupon.

2011. nov. 22. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem kemény. én kb. egy éve használom. kivenni még mindig elég nehézkes, ezért inkább csak itthon foglalkozom vele, a munkahelyen nem. plusz, az erősebb napokon kicsit szivárog, ezért tisztasági betét kell mellé. a gyenge napokon minden ok. simán kibír nyolc órát.
2011. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én el szeretném adni az enyémet, mert 2db van. Természetesen nem használt. Ha érdekel valakit írjon.
2012. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 5000-ért vettem. még sosem használtam. márkáját nem tudom.
2015. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!