Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vas vagy Zala megyében hol...

Vas vagy Zala megyében hol van endokrinológia rendelés?

Figyelt kérdés

úgy gondolom hormonális problémáim vannak, lábam szárát elkezdtem borotválni és nem csak hogy sőtétebb lett a szsőr de már a combomnál is sokkal vastagabb, intim részen is szörtlenítettem most a hasamnál is szőrös vagyok :((( mensesen áltban rendszertelen korábban nagyon sok volt most csak alig van,korábban folyásom is volt,az elmúlt,gyerekvállalás szempontjából is fontosnak találom,h elmenjek ilyen vizsgálatra ,ha endokrinológiára elmegyek megtudhatom,hogy minden rendben van velem és később lehet gyerekem is?

volt vmi hasonló helyzetben?


2011. nov. 20. 11:52
 1/1 A kérdező kommentje:
ha hormonális problémáim vannak ,menjek el háziorvoshoz ő beutal majd vhova? vagy beutaló nélkül is elmehetek ingyenes vizsgálatra? nőgyógyázshoz vagy endokrinológikushoz kellene mennem?
2011. nov. 20. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!