Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endokrinológia magán rendelés...

Endokrinológia magán rendelés Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Tudna nekem vki ajánlai Székesfehérváron egy magán orvost aki Endokrinológiával foglalkozik! A google-ban nem találok senkit!
2010. márc. 12. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
most nyílott egy új rendelő a gyümölcs utcában, egy meddőségi magánrendelés.A szüleim ott laknak mellette, azért láttam. Lehet, hogy ott van ilyen vizsgálat, de nem vagyok benne biztos. A gyümölcs vége felé a Horváth István úthoz közeli végén, asszem a 21. szám alatt!
2010. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a választ, azt esetleg nem tudod, hogy pontosan mi van kiírva, és ki rendel ott? Hétvégén elgurulunk arra a férjemmel megnézzük!
2010. márc. 12. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem néztem meg pontosan, de hétvégén én is megyek haza, megnézhetem, mi van kiírva!szerintem végeznek, mert ez egy meddőségi centrum! még ha esetleg nincs is kiírva, meg tudod kérdezni. megvan a honlapja: [link]
2010. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!