Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rák lehet vagy csak a mirigyek...

Rák lehet vagy csak a mirigyeket érzem?

Figyelt kérdés

2 napja nem volt semmi.Tegnap találtam ici pici csomócskákat a bal mellem külső felső felén.Ha állva vizsgálom érzem ha elfekszek nem találom őket és mind ha a jobboldaliba is lennémnek csak nem lehet annyira érezni.Bal oldalon a vastag hús(izom)kicsit fáj.Kell aggódjak?

Mivel hétvége van így várnom kell a dokival hétfőig de meg vagyok ijedve.

30 éves vagyok 2 gyermekem van,

Tapasztalatok,vélemények.Köszönöm előre is!


2011. nov. 19. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy valószinüséggel csak a tejmirigyek, ne idegeskedj. Hétfön azért menj el orvoshoz, csak hogy megnyugtasson.
2011. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt rákra gondolni, lehet ártalamatlan csomó is, majd a doki megmondja.
2011. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor fog megjönni? Mensi előtt mindig mirigyesebb a mell. Inkább mindig a ciklus 5. napján tapintsd meg magadd állva, majd fekve. Ekkor jó viszonyítási alapot kapsz.
2011. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mensi után vagyok egy héttel.2 napja semmit nem találtam.
2011. nov. 19. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Hormonváltozástól lehet. Kérj beutalót mammográfiára. Ez nem rák. A rák általában lekötött csomó, és a bőr is behúzódhat, illetve véres váladék szivároghat a mellbimbóból.
2011. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!