Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta zöldessárgás színű bő folyásom van,és enyhén viszketni szokott ott lennXD és rendszeresen fájni szokott az alhasam helyenként rövidebb időkre, voltam nődokinál, e.coli-t és candidát találtak, de mielőtt elmentem volna nődokihoz hónapokkal előtte használtam canesten kombi-t és semmi nem változott, a doki felírt klion-d 100-at előszőr ami gombaölő, aztán amikor visszamentem, antibiotikumot, elhasználtam, hánytam is tőle, hasmenésem volt, gyakrabban fájt az alhasam, és a menstruációm, ami amúgy egy hét, most majdnem két hétig tartott, ma lett vége teljesen, és ugyanolyan zöld folyásom van, enyhén viszket néha, és elég kényelmetlen érzés...egy csomó pénzt a semmiért dobtam ki, és az antibiotikum szedésének második fele beleesett a menzeszem idejébe, a tájékoztatóban nem írták h ilyesmi gond lehet, de egyébként a menstruációval kapcsolatban se semmit, és internetes is utánanéztem, semmi. Lehet, hogy megint elkaptam vagy mi? amióta elkezdtem az antibiotikumot szedni, nem ülök le az ülőkére sehol, csak itthon, már azon gondolkozom, hogy nem foglalkozok vele, mert semmi értelme...ha visszamennék a nődokihoz, az se sokmindent tudna már kezdeni velem nem? elvégre a gyógyszereknek hatniuk kellett volna, meg nemtom...XD és más antibiotikumokkal ezután nem sok kedvem van már kisérletezni...-_- Mit tanácsoltok?

17/L


2011. nov. 18. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg menj vissza a dokihoz és mondd meg neki,hogy nem gyógyultál meg,majd kapsz rá másik gyógyszert,ami segít is.

Egyébként lehet,hogy orvost kéne váltanod,mert én nem vagyok doki de tudom,hogy ilyen esetben ésszerűbb lett volna először a bakteriális fertőzést kezelni és utána a gombát,mert hiába lett kikezelve a gomba,ha utána rögtön antibiotikumot szedtél,attól ismét kiújulhatott.Nekem rendszerint antibiotikumos kóra után szoktt hüvelygombám lenni!

Ne kisérletezz házilag semmivel és ne várd,hogy magától elmuljon,mert nem fog,hanem menj vissza a dokihoz!

2011. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a dokihoz nem akarsz visszamenni, talán másik orvost kellene keresni. Sokszor ez a megoldás.
2011. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltétlenül válts dokit!! És ne hanyagold el!
2011. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost, ez nem tudta rendezni a problémát.
2011. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!