Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első tamponhasználat! Mit...

Első tamponhasználat! Mit hogyan kell?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, már 3szor próbálkoztam tampon felhelyezni,de nem megy... már nem stresszelek,de egyszerűen nem találom meg az irányt,vagy nemtudom... ha erősebben nyomom,fáj ha meg gyengén lassan tolom,akkor megse mozdul.

adjatok valami tippet,mert annyira rossz,hogy ha megvan,nemtudom felvenni a kedvenc ruháimat,mert átlátszik a bugyi csíkom.:(



2011. nov. 17. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg guggoló helyzetben, úgy könnyebben szokott sikerülni.
2011. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbáltad már az ujjad feldugni a puncidba? Ha nem, előbb ezt próbáld ki, és ha megy, jöhet a tampon. Egyébként felfelé, és kicsit hátrafelé kell, mert a hüvely hátrafelé görbül.
2011. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt elfelejtettem, hogy mindenképpen a legkissebb, mini mérettel próbálkozz.
2011. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat,úgytűnik maradtak még itt aranyos emberek:)

már sikerült,cseréltem egyet,most picit feljebb toltam,szerintem így jobb.


viszont mennék tamponnal bevásárlóközpontba meg suliba,és csak guggoló helyzetben tudom felrakni,viszont az összes ajtón alul van ilyen rés,és ha leguggolok látszik.... erre valami tipp?

2011. nov. 17. 14:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! A második vagyok. Az ajtó alatti résre azt tudom ajánlani, hogy tegyetek az ajtó elé küszöböt, vagy egy olyan hosszú és vastag szivacs darabot, ami oda elég akkor talán eltűnik a rés. De egy rossz pokróc is jó az ajtó alá.
2011. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"nemtudom felvenni a kedvenc ruháimat"


Jajj micsoda szörnyű tragédia...-.-"

2011. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Mért kell minden KISLÁNYNAK tampont használni? Ezt sose értettem.
2011. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ó jajjj a kedvenc ruhád!!!Egyáltalán mért teszel fel ilyen kérdést a neten?
2011. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem tudom feltűnt e nektek,de egy olyan oldalon vagyok,ahol bármit meglehet kérdezni.nekem ebben kellett segítség,ezért megkérdeztem.ha meg ilyen parasztok vagytok,akkor nem kell irni.
2011. dec. 19. 20:54
 10/11 anonim válasza:
Hát nemtudom melyikünk nagyobb paraszt...
2012. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!