Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik az első nap? Azt...

Melyik az első nap? Azt mondják, amikor megjön, a piros vértől számoljuk az első napot. (A barnát nem. ) Ha első nap piros volt, de csak nagyon kevés, és a második nap indult meg, akkor is az első az első nap?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem is szokott olyan lenni, hogy már este érzem, de én mindig másnaptól számolok. amikor egész nap szenvedek tőle:P számomra az az első nap:D jó mondjuk, ha délben jön meg, az már első napnak számolható szerintem...

na lehet h most le leszek pontozva?:D

2009. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor kettőnket potoznak le, mert én is így gondolom.
2009. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszömöm a segítséget.
2009. máj. 8. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Néha nekem is este vagy délután jön meg... ha este akkor másnaptól számolom, ha korábban akkor már az is egy nap.

Nekem először pár órán keresztül rózsaszín majd piros.

A rózsaszínt nem szoktam beleszámolni, de igazából szerintem mindegy.

Én tudom, hogy ha az első nap gyenge volt akkor valamivel tovább tart.

De bonyolultan írtam le, ne haragudj :)

2009. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biológia órán azt mondta a tanárnőnk, hogy az első csepp vértől az utolsóig tart. Tehát a barnázást is bele kell számolni.
2009. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!