Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Támogatja e a tb a hasplasztikát?

Támogatja e a tb a hasplasztikát?

Figyelt kérdés

Én ezt olvastam valahol:

"Jelenleg a TB akkor támogatja a hasplasztikát , ha hasfali rekonstrukcióra is szükség van, vagy a testtömegindex 10-nél nagyobb csökkenése esetén."


Fogyókúrázok, és a testömegindexem több mint 10-zel lesz kevesebb a végén, ha leadom a súlyom... a kérdés, hogy kell e "igazoltatni" háziorvossal, hogy igen, itt vagyok ennyi magasan és ennyi kilósan, most? Úgy értem kell orvosi bizonyíték rá hogy én valóban 40-50-60 kilót adtam le?


2009. máj. 8. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, beszélj egy sebész orvossal és ő el fog neked mindent mondani, hogy mire van szükség. ha orvosi papírjaid nincsennek, sokszor elég egy fénykép is ekkora fogyásnál
2009. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A neten megkérdeztem egy orvost, ezt a választ kaptam:

Kedves Kérdező!

Tudomásom szerint akkor támogatja a TB a hasplasztikát, ha a műtét során eltávolított szövetmennyiség meghalad egy mértéket.

Mivel nekem nincs a TB-vel szerződésem, így Tb támogatással nem tudok semmilyen műtétet végezni, a pontos kritériumokat sem ismerem.

Javaslom forduljon a Szt Imre Kórházban dolgozó plasztikai sebész kollégákhoz (Dr Kelemen Péter, Dr Jósvay János), akik pontos felvilágosítást tudnak Önnek adni, s amennyiben lehetséges, úgy a műtétet is elvégzik OEP támogatással.

Üdvözlettel:

Dr .........


Csak sajnos én nem vagyok pesti. Telefonos segítséget vajon adnak? :(

2009. máj. 9. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!