Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket ott lent és nembaj ha...

Viszket ott lent és nembaj ha kenem Canestennel?

Figyelt kérdés
az érettségi miatt elég stresszes vagyok, és egy kiscit felerősödött a folyásom is, de már használtam intimzuhanyt. viszekt is de ez még nem gomba, ki kerülöm :) nem baj ha kenem?
2009. máj. 7. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha mégis gomba akkor legalább megszünteti.
2009. máj. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Canesten csak jót tehet, ha van ilyen problémám én is azt használom, és mindig elmúlik tőle.
2009. máj. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol kened "ott lenn". Ez nem túl pontos megfogalmazás. :-) A puncid külső részét kenheted vele, de nyálkahártyára nem jó! A szeméremajkak belsejére, hüvelybementhez nem szabad használni, mivel az már nyálkahártya. Szerintem próbáld ki a Canesten hüvelytablettáját, az való direkt erre, a sima Canesten külső bőrfelültere van. Amúgy szerintem valószínűleg gomba, a gomba nem csak kívülről jöhet, attól van, hogy felborul a hüvely ph értéke és el tudnak szaporodni a gombák. Ez akár stressztól is lehet=> érettségi. :-) Szerintem a Canesten tabletta segíteni fog, de ha egy-két nap alatt nem javul, akkor doki. Jobbulást! :-)
2009. máj. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
használtam már sokszor tablettát, de nem ért semmit, mindig a dokinál kötöttem ki, rendszeresen visszatér a gombám, vagyis régen igy volt. február óta szedek grapefruit cseppeket és azota szerencsére nem jött elő, csak most ,de ez a stressztől van. remélem elmulik igy is kenegetéssel, a cseppeket meg szedem tovább. tudom hogyan kell kenni,már soszsor csináltam ilyet sajnos :(
2009. máj. 7. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!