Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az lehet baj, hogy egy héttel...

Az lehet baj, hogy egy héttel korábban jött meg, mint szokott? Mi oka lehet ennek?

Figyelt kérdés
Nekem következő hét végefelé kellett volna h megjönnön, ennek ellenére most kezdődött el a menstruációm. Ilyen még nem történt velem, és nem tudom h lehet ez... Szerintetek?
2007. júl. 19. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem kell aggódnod, befolyásohatja akár stressz is, az én tapasztalatom legalbbis az, hoyg a stresses időszakok, vagy ha pont amiatt stresszelek, hoyg megjöjjön, akkor szokott késni vagy előbb megjönni. Ezzel még nem kell orvoshoz menni, várd ki, mi lesz következő hónapban.
2007. júl. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, nekem is most előbb jött meg. Hény éves vagy? mert lehet, h most kezdtél el menstruálni, és még nem rendszereződött
2008. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, nekem is most előbb jött meg. Hány éves vagy? mert lehet, h most kezdtél el menstruálni, és még nem rendszereződött
2008. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szabina1144 válasza:
100%
Nekem is most korábban jött meg mert iszonyatosan felidegesíettem magam egy személyen szerintem ezzel semmi baj
2010. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!