Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bogyók a csikló feletti részen?

Bogyók a csikló feletti részen?

Figyelt kérdés
Mik lehetnek ezek? Csiklóredő környékén apró bogyócskák (bőröm színével megegyező színű), ha megnyomom akkor kijön belőle kis fehér valami. Nincs semmilyen nemi betegségem, sem vírusos, sem bakteriális fertőzés. Azt hiszem mindig is ott voltak, csak még sosem jutott eszembe "kinyomni". Nőgyógyászhoz majd csak jövőre megyek, addig viszont kíváncsi lennék mi ez. Előre is köszi a normális válaszokat. A nem normálisakat nem méltatom válaszra, de ha úgy jól esik nektek próbálkozhattok hülye válaszokat adni:D
2011. okt. 21. 15:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A HPV szűrésem eredményére bátorkodtam alapozni a kijelentésemet. (Nem, nem a rákszűrésnél nézték. Magán úton csináltattam.) (Nem a kisujjamból ráztam ki, hogy nincs alacsony kockázatú hpv-m. Magas az van, de az tudtommal daganatképződést segíthet elő, és semmi köze szemölcsökhöz.)
2012. márc. 26. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!