Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bogyók a csikló feletti részen?

Bogyók a csikló feletti részen?

Figyelt kérdés
Mik lehetnek ezek? Csiklóredő környékén apró bogyócskák (bőröm színével megegyező színű), ha megnyomom akkor kijön belőle kis fehér valami. Nincs semmilyen nemi betegségem, sem vírusos, sem bakteriális fertőzés. Azt hiszem mindig is ott voltak, csak még sosem jutott eszembe "kinyomni". Nőgyógyászhoz majd csak jövőre megyek, addig viszont kíváncsi lennék mi ez. Előre is köszi a normális válaszokat. A nem normálisakat nem méltatom válaszra, de ha úgy jól esik nektek próbálkozhattok hülye válaszokat adni:D
2011. okt. 21. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért csak jövőre mész nőgyógyászhoz? Most menj el! Nem tudja senki látatlanban, hogy mi az!
2011. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért csak jövőre megyek, mert most voltam egy hónapja. Ő nem mondta hogy van valami kóros vagy gyanús, nekem meg nem jutott akkor eszembe megkérdezni hogy mi az, és normális-e. Gondolom ha nem lenne az, akkor mondta volna. Egyéb kérdés?
2011. okt. 21. 15:47
 3/11 A kérdező kommentje:
Arra lettem volna kíváncsi, hogy van-e valakinek hasonló. Most eszembe jutott egy nagyjából találó hasonlat rá, olyasmi mintha picit libabőrös lenne.
2011. okt. 21. 15:50
 4/11 anonim ***** válasza:
borotválkozás után szokott talán olyasmi lenni de ha mindig is olyan volt akkor talán neked olyan a bőrőd szerintem semmi komoly de én biztos hogy vissza mennék dokihoz és megkérdezném nem azt várnám hogy majd szól -e a doki bár valószínű hogy elküld bőrgyógyászhoz!
2011. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha magától kiürül, akkor nincs baj.
2011. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szia!


Apró zsírmirigy, olyan, mint a mitesszer. Nem kell aggódnod miatta.

2011. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2011. okt. 24. 07:56
 8/11 anonim válasza:

Szia!


Ha mindig is ott voltak, akkor oké. De amúgy lehetne éppen HPV vírus okozta szemölcstelep is.

2012. márc. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincs alacsony kockázatú HPV vírusfertőzésem, úgyhogy az biztosan nem. Mindenesetre köszönöm a válaszod.
2012. márc. 26. 20:04
 10/11 anonim válasza:
Miből gondolod, hogy nincs alacsony kockázatú HPV fertőződésed? Készült vírusszerológiai vizsgálat, amivel a legtöbb vírus jelenlétét kizárhatták? (Nem, a méhnyakrák szűrés nem az, ott csak 2 törzset néznek)
2012. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!