Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most találtam meg magamban a...

Most találtam meg magamban a 3hetes tampont. Lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 05:42
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Hát....szóhoz sem jutok!!!!Nem értelek,ááááá!!!!Kicsit igénytelennek tartalak,ne haragudj!!!!!!De azért mindenképp orvoshoz kell fordulnod,hisz a tampon amúgy sem valami egészséges dolog,mert azt tartja bent,aminek kint kellen lennie!!!!!Én már kb.20 éve használom,de arra MINDIG odafigyelek,hogy SŰRŰN cseréljem "azokon a napokon"!!És hogy bentmarad, ráadásul 3 hétig.....sorry!!!!!!!
2011. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

elég feledékeny vagyok (pár gyógyszertől) ezért felejtettem el..igazából azért nem vettem észre a madzagot, mert valahogy felcsúszott.. :/ :S rendes ver az undor magamtól.. :| ezentúl maradok a betétnél..

az meg h "csoda h még élek" szöveg.. o.O áztii..

2011. okt. 14. 19:21
 13/21 anonim ***** válasza:
ne haragudj, én csak annyit tudok mondani, h ez nagyon durva... és menj orvoshoz... remélem komoly bajod nincsen...és nagyon nehezen hiszem el h elfelejtetted... (én egyszer "felejtettem" el kb 2 órára, mert elmentem pisilni, és megdagadva kicsúszott belőlem...)
2011. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
hát eddig még nem mentem el orvoshoz és ez a szitu két napja volt.. nem vettem észre semmi különöset.. :S ilyenkor mi van?
2011. okt. 15. 21:18
 15/21 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, hogy ezt megúsztad, de egy ellenőrzésre elmennék a helyedben. Egy kezdődő fertőzésnek vagy gyulladásnak nem feltétlenül vannak jelei.
2011. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
uhh.. oks :/ köszi :)
2011. okt. 15. 21:23
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel a kihúzószál 3 hét alatt? Elég furcsa.
2011. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
sztem nem de legközelelebb előbb vedd ki;)
2011. okt. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
21:28 ha visszaolvastad volna, nem volt kint...az is bent volt.. :S
2011. okt. 18. 12:58
 20/21 anonim ***** válasza:
pedig bizony, lehet csoda, hogy még élsz. mert abba a toxikus sokk szindrómába, amit a tampon okozhat, bizony bele lehet halni.
2011. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!