Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek. Mit tegyek?

Nagyon félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.15 éves lány vagyok,még nem jött meg a menstruációm.Viszont már tegnap este görcsölt a hasam,regggelre elmult.Délután barnás volt a bugyim,meg kb 10perce barnás-véres folyás jött a hüvelyemből.Nagyon félek,mivel mg nem szeretnék menstruálni..a vértől rosszul vagyok.Nagyon félek hogy megfog jönni,fogalmam sincs mit csináljak.Szerintetek?
2011. okt. 11. 15:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez bizony menstruáció. Meg kell szoknod, mert a következő 45-50 évben végig kíséri az életedet.
2011. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
és lehet az is hogy már csak ilyen barna lesz a pár napban?
2011. okt. 11. 16:05
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen ennyire félni egy természetes dologtól valamiért azért nagyon nem normális. Legtöbb lánynak 12-13 éves korára max megjön, nekem 14 éves koromra jött meg, és bennem másféle félelem volt (hogy nem jön már meg soha), és az se volt oké.

De hogy ettől félni...

A haláltól is kár félni, és lepontozhattok, de 15 évesen ez egy nagyon-nagyon éretlen és visszamaradott viselkedés attól még

2011. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 csak1csajszi ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval...én se tudom,hogy mitől félsz..Nagy lány vagy már..nekem 15 évesen már 3 éve meg volt...Én is rosszul vagyok a vértől,de ez más...Igaz,volt olyan,hogy olyan sok jött,hogy "rosszul" lettem,meg volt olyan is,hogy elsírtam magam.. Én se bírom,de muszáj kibírni..és ki is lehet,ez van,nem tudsz mit tenni ellene,örülj neki hogy van,és majd anya lehetsz egyszer :)
2011. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, meg fog jönni, még nem vagy lemaradva. Ha 16-17 évesen sem jön meg, akkor kell orvoshoz fordulni. Nem vagyunk egyformák. Anyukámnak is csak 15 évesen jött meg, nővéremnek 14, így volt ám csodálkozás, amikor nekem 11,5 évesen megjött. Ismerek egy lányt, neki már 9 évesen megvolt! De pl. a legjobb barátnőmnek csak 15,5 évesen jött meg. Ha már elkezdett nőni a melled, a testmagasságod és van fehér folyásod, nemsokára megjön.


26/L

2011. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!