Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha felfáztam?

Mit csináljak, ha felfáztam?

Figyelt kérdés
olyan 2napja felfáztam,nagyon rossz amikor pisilek,csíp, meg egész nap fáj.a meleg fürdő nem használ...
2011. okt. 10. 21:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
:) Akkor nekem mind az 5 alkalommal a Szent Szellem gyógyította meg a felfázásom. Illetve egyszer az az antibiotikum.
2011. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lesz még több alkalom is, ha nem kezelitek ki rendesen utsó...

Olyan nincs, hogy "felfázás". Sajnos amit annak hiszünk, az komoly bakteriális fertőzés. Tehát az elsődleges ellenszere az antibiotikum. Vannak esetek, amikor elmúlik sok folyadékra és növényekre, de mi van, ha nem????! Jó kis vesemedence gyulladást lehet kapni, illetve átmehet krónikusba a fertőzés.

Ami a gyógyszer MELLETT nagyon fontos: rengeteg folyadék (lehetőleg sima víz, vagy gyógytea (medveszőlő, kakukkfű), a tangát el kell felejteni, a tampont is egy kis időre, szex után azonnal el kell menni pisilni.

2011. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha a meleg fürdő nem használ, akkor menj orvoshoz, de addig is igyál nagyon sokat.
2011. okt. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A bacik miatt NEM szabad fürödni, mert csak továbbterjedhetnek. meg én sem értem, miért nem jut eszükbe az embereknek ilyenkor orvoshoz menni. az már más, hogy ha olyan idióta, mint pl. az enyém, nem veszi észre, abból lesz egy jó kis vesemedencegyulladás, abból jó kis petevezetékgyulladás, aztán meg még 2 évvel később is lehet vele szenvedni, meg szedni a gyógyszereket. de ha valakinek ez kell, hajrá. nem kell orvos, csak meleg fürdő...
2011. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!