Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha felfáztam?

Mit csináljak, ha felfáztam?

Figyelt kérdés
olyan 2napja felfáztam,nagyon rossz amikor pisilek,csíp, meg egész nap fáj.a meleg fürdő nem használ...
2011. okt. 10. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk menj el orvoshoz?...
2011. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem az Urogin mindig segített. Ezt teába kell csepegtetni, egy-két nap alatt használ. Viszont, ha annyira elviselhetetlen, hogy nem bírod, lehet kapni a gyógyszertárban egy egyszeri antibiotikumot, elvileg vényköteles, de látva a szenvedésem, odaadták vény nélkül. Az viszont pár óra alatt hat.
2011. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, és kérdezd meg, hogy szedhetnél-e Urogint. Az direkt ilyen húgyúti fertőzésekre meg gyulladásokra van, én, anyukám, meg sógornőm azt szedjük ha felfázunk.
2011. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem csepegtetni, hanem a kupakjában kimérni és beleönteni. Bár a lényeg ugyanaz, de így a pontos:)


Jobbulást!

2011. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

első te meg kedvesebb is lehetnél.:)

2011. okt. 10. 21:30
 6/14 anonim ***** válasza:

elmész a házidokihoz, kivárod a sorod, pisilsz neki, beledug egy tesztcsíkot, felír antibiotikumot és 2 nap múlva kutya bajod + iszol sokat és sok C-vitamint zabálsz - a sok C-vitamin vizelettel ürül, utálják a bacik + a sok víz sok vizeletet csinál és az kimossa a húgyutakból a pisit


vagy szenvedsz otthon és meleg fürdőbe ücsörögsz, ami ideális környezet a baciknak a további szaporodáshoz :S

2011. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mármint a bacit mossa ki, nem a pisit...
2011. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem semmi bunkó nem volt a válaszomban.

Csak komolyan nem értem mit várnak itt az emberek. Majd vki ajánl vmi vény nélküli szart, ami vagy használ, vagy nem. Kellemetlenebb esetben több bajt csinálsz vele, mint amennyi hasznot, ráterjed a gyulladás a vesédre aztán nézhetsz. Miből tartana megnézetni magad egy orvossal?

2011. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az Urogin használ. Nem mellesleg ártani viszont nem tud.

[link]

2011. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az urogin lószarra nem jó...kiegészítésnek, megelőzésnek talán, viszont kezelésnek nem...a gyulladás és a baktériumfertőzés nem múlik el egy enyhe gyógynövényes szartól - max időt hagy a baciknak a veséig eljutni és opcionális esetben a hüvelybe is...
2011. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!