Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az, ha tegnap este óta...

Mi az, ha tegnap este óta fáj, szúr a hasam bal oldalon, lent?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 07:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor ha nem múlik, elmegyek háziorvoshoz, majd mond valamit. Köszönöm a "bíztatást" :)
2011. szept. 29. 09:24
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nogyogyaszhoz kell menned, menj noihez, es akkor gondolhatsz ra ugy, mint mikor uszodaban levetkozol mas nok elott. Az nem olyan felelmetes, ugye?
2011. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen, az annyira talán nem vészes. Ha el is megyek, mindenképp csak nőhöz, de az egyik osztálytársam azt mondta, hogy mikor ő nőnél volt, sokkal kellemetlenebbül érezte magát. Szóval most már nem tudom...
2011. szept. 29. 12:12
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az orvos neme számít, hanem, hogy kedves, türelmes és megértő legyen, mindent meg lehessen vele beszélni, és profin végezze a munkáját.
2011. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet akarmilyen kedves egy ferfi orvos, szerintem egy szuz tini lany nem egy idegen ferfi elott akar levetkozni eleteben eloszor es megmutatni magat.

De az is igaz, hogy noi orvos kozott is lehet rossz, jot kell keresni es ennyi.

2011. szept. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát végül is voltam már egy nő nőgyógyásznál, de ő akkor nagyon nem vizsgált meg. Nagyon aranyos volt, és végig mosolygott :)
2011. szept. 29. 13:25
 17/17 A kérdező kommentje:
nem tudom miért írtam, hogy 'nagyon nem vizsgált meg'. :D
2011. szept. 29. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!