Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az, ha tegnap este óta...

Mi az, ha tegnap este óta fáj, szúr a hasam bal oldalon, lent?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 07:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán a petefészkeddel lehet valami gond. El kéne menned orvoshoz.
2011. szept. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha bal oldalon fáj akkor próbáld ki hogy benyomod ott ahol fáj és ha mikor lassan abbahagyod a nyomást akkor ha a jobb oldalon nagyon fáj akkor lehet vakbélgyulladás de ha így van akkor sürgősen orvos. egyébként vakbélgyuszinál sokszor van h a másik oldalon fáj! de az is lehet hogy csak meg fog jönni mert nekem olyankor szokott szúrni az alhasam oldalt.(hány éves vagy? L v. F ?)
2011. szept. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
17 vagyok. vakbél nem lehet, mert az nekem már nincs meg :) félek, hogy valami komoly bajom lesz :(
2011. szept. 29. 07:28
 4/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért kell orvoshoz menni, hogy ne legyen komoly baj! Remélem nem is lesz soha! :)
2011. szept. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszi :) de nőgyógyászhoz is tuti elkell akkor mennem, és oda én biztos nem megyek :(
2011. szept. 29. 07:49
 6/17 anonim ***** válasza:
Pedig a nőgyógyászt sem tudod elkerülni mindig. Miért nem akarsz odamenni?
2011. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát csak egyszerűen nem. Nem tudom. Félek tőle. Én idegenek előtt nem tudok levetkőzni.
2011. szept. 29. 08:36
 8/17 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász számára Te nem nő vagy, hanem beteg. Ő csak segíteni akar. Vannak olyan gondok, amikkel muszáj elmenni. Ha halogatod, akkor sokkal rosszabb is lehet, és visszafordíthatatlan következményei is lehetnek a késlekedésnek, vagy hanyagolásnak.
2011. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen, tudom. és ha mondjuk csak ultrahangra mennék el? abból kiderülne, hogy mi van?
2011. szept. 29. 09:19
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt is csak orvos tudja megmondani, milyen vizsgálatokra van szükség.
2011. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!