Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy napos menzesz? És nem is...

Egy napos menzesz? És nem is időben?

Figyelt kérdés
a menstruáciom után 12.napon jött meg ismét de csak egy napig, kis vérzés és barnás folyás, szűzhártya átszakadás nemlehetmert nem vagyok már szűz, és a kövi menzeszem elött 12.napon..ötletek mitőlvan ez? lehet hogy csak átáll arra a napra a menzeszem csakmég nem vált le annyi petesejt?várjammeg a kövihónapban azt a napot amikor megjött v tesztet vegyek és doki? 16/L
2011. szept. 26. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van esély rá, h szexeltél és felelőtlenül, akkor vegyél tesztet ja!
2011. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Félidős v ovulációs vérzés. Van akinek mindig előfordul van, akinek csak 1-2-szer életében. Ez nem probléma. Azt jelenti, h működik a hormonháztartásod.
2011. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hóközi vérzés. Utána ha megjön rendesen, akkor nem baj.
2011. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha eltel elotte par napon belul szexualis eletet, akkor lehet beagyazodast kisero pecsetelo verzes, azaz lehet, hogy terhes vagy.

Ez akkor is lehet ha vedekeztel, mert semmilyen vedekezes nem ved 100%osan.

Ha nem eltel mostanaban nemi eletet, akkor tobb mint valoszinu, hogy ovulaciot kisero pecsetelo verzes.

2011. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szexeltem elötte 10 nappal. Hát akkor veszek tesztet és akkoris elmegyek dokihoz ha aztmutatja h nem vagyok terhes. Nagyon sokat stresszeltem mostanság lehet az is befolyásol. Köszönöm az eddigi hasznos és normális válaszokat:)
2011. szept. 26. 17:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvárom azt amikor megkéne jönnie ha nem jön v csak késik is egyből teszt és doki
2011. szept. 26. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!