Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet a menzeszem a nátha miatt?

Késhet a menzeszem a nátha miatt?

Figyelt kérdés
Már 10 napja meg kellett volna jönnie a menzeszemnek, de nem jött meg. Nem stresszelek meg semmi ilyen. De náthás vagyok. Élek rendszeres nemi életet. Általában mindig 1-2 nap eltéréssel szokott megjönni, de most nem.
2011. szept. 21. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A betegségek is befolyásolhatják, de azért csinálj a biztonság kedvéért egy tesztet, vagy ha nem jön meg amíg kigyógyulsz, akkor mindenképpen orvos.
2011. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Szerintem sima náthától nem kéne késnie. Én ebben a hónapban másodjára vagyok beteg, de nekem megjött napra pontosan, bár kevesebb mint szokott. Én annak tudom be, hogy bevettem egy csomó gyógyszert. Antibiotikum, torokfájás ellen, c-vitamin, stb. Én tesztet csinálnék a helyedben.
2011. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De végülis vannak előjelei. A melleim feszülnek és néha görcsölök is. Ez jelent valamit?
2011. szept. 21. 23:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen jelent. Terhesség alatt szoktak ezek a tünetek fent állni, azaz véleményem szerint nem a nátha, hanem egy baba a hibás a mensid kimaradásáért. Holnap vegyél egy tesztet, mindegy mikor csinálod meg, de 99% hogy pozi lesz. Majd írd meg!
2011. szept. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!