Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már lassan 3 hete megvan. Baj...

Már lassan 3 hete megvan. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2 éve van meg a menzeszem és mindig nagyon erős vérzésem volt. De az utóbbi hónapokban sokkal tovább tartott mire elmúlt, és most szeptember 3.-a körül megjött és normálisan megvolt 1 hétig, de utánna nem akart elmúlni hol megjött megint hol abbahagyta de most az utóbbi 3 napban olyan erős vérzésem van, hogy semmi jele annak hogy jön a vérzés csak azt veszem észre, hogy már teljesen eláztam, és még a nagy éjszakai egészségügyi betét sem elég. Nem tudom mi lehet a gont normálisan tisztálkodom és 4 óránál tovább sosem hagyon bent a betétet. Volt már valakineki lyen problémája? Mit tegyek?? Szexuális életet még nem élek! 14/l
2011. szept. 20. 15:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem a rendelőben való várakozzással van a bajom, hanem azzal kb 2 hét múlva kapok időpontot
2011. szept. 20. 17:53
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha megmondod, hogy már 3 hete menstruálsz, akkor biztos soron kívül fogadnak!
2011. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezt mondom... Sürgősségi beutalóval odamész, és időpont nélkül kötelesek ellátni, soron kívül kerítenek időt rád.
2011. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
én így lettem vérszegény és vashiányos is 13 évesen.. menj orvoshoz
2011. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez sürgős eset. Odamész, megmondod, hogy nincs időpontod, de sürgős. El KELL hogy lássanak - sztk-ban legalábbis. Magánrendelésen persze nem valószínű, csak ha van olyan jó fej az orvos, hogy beilleszt valahová.
2011. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Magánrendelésben tuti elvállalja az orvos, hisz fizetni kell érte.
2011. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Régi de mi volt?
2016. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!