Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan két hete megvan. Mit...

Lassan két hete megvan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

teljesen rendszertelen a mensim az utóbbi időben ami nem tudom mennyire probléma (két éve jött meg az első).

és általában mindig kevesebb mennyiség volt egyszerre de több ideig volt meg.

már aggódom h vmi komoly bajom lehet, de itt olvastam hasonló problémákat, pl vkinek 25 napig volt meg és csak várta h elmúljon.. más meg fogamzásgátlóttanácsol h rendszerezze.

ti mit gondoltok?

szexuális élet befolyásolhatja a erősségét/idejét/rendszerességét ?


2010. jan. 10. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! hát ha két éve jött meg akkor még lehet ilyen össze vissza nekem is ilyen másfél év után több hónapon keresztül ilyen szerencsétlen módon összevissza több ideig megvolt stb....ez nemhinném h ara utalna h vmi bajod lenne...:) amugy meg igen a szexuális élet befolyásolhatja! ami meg a fogamzásgátlót illeti szerintem ne szedd azért h beállitsa majd ha még kb 1 évig ilyen akkor okés szedheted! amugy én szedek fogamzásgátlót de nekem a mensimmel nem csinált semmit!
2010. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de akkor mit csináljak? még mindig nem akar elmúlni és már nagyon idegesít =(
2010. jan. 12. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!