Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szivacs az oka, vagy velem...

A szivacs az oka, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Elég izzadós vagyok, így a szivacsos melltartóban a melleim is mindig vizesek. Nagyon kellemetlen szagú szokott lenni az a terület. Kicsit olyan, mint az ecet.

Lehet, hogy a szivacsbetétek megszívják magukat vízzel és attól alakul ki az a szag?

Vagy valami a szervezetemmel nincs rendben?

Bármilyen anyagú melltartót veszek fel, ez mindig megjelenik és eléggé zavar. Máson még nem éreztem, pedig mindenki izzad és hord push-up fehérneműt.

Mit gondoltok?


2011. szept. 20. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy ennyire ízzadékony vagy, bár lehet csak a tusfürdő, vagy mosószer okozza, amit használsz. Én már csak természetes szert használok mind mosakodáshoz, mind mosáshoz, és semmi baj nincs:) (Nem akarom reklámozni, de nézz szét a mannaszappan.hu oldalon)
2011. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális dolog,főleg ha nagyobb melleid vannak
2011. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Más is izzad. Annyira csak nem szagolsz be, hogy érezd is másét. Ezek a melltartók szinte mind műanyagból vannak. A szivacs meg plána. Ha lehet, 40 fok melegben mellőzd! Ennyi a megoldás. És szivacsos melltartó nélkül is biztos vonzó vagy, ne izgulj! Én ha lehet, csak pamut v. vászon ruhaneműt hordok. Ha véletlenül más van rajtam, hát ebben a melegben rögtön tapad rám. Nem ,,lélegzik" a műanyag, azaz nem ereszti oda-vissza a levegőt, nem jó a nedvszívó képessége. Egyszóval: sz...r.
2011. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a mellet alatt mindig használj dezodort. legjobb a poralakú spray, vagyis száraz dezodor.meglátod, azonnal hat és nem fog izzadni a cicid, és nem érzed a pállott szagot.
2011. szept. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*melled alatt....
2011. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szivacsa izzaszt. Ha pl. egy szivacsos székre ülsz, egy kis idő múlva olyan vizes lesz a nadrágod, mintha bepisiltél volna.
2011. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor igyekszem mellőzni a szivacsokat. Köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 20. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg pamut melltartót hordani, és azokat minden nap mosd.
2011. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!