Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hihetetlen. Ma már 4L folyadék...

Hihetetlen. Ma már 4L folyadékot megittam és még mindig úgy kivan száradva a szám, mintha szivacs lenne. És ez megy már hónapok óta. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Mellesleg folyton fáradt vagyok,és ettől a sok folyadéktól(ami 90%-ban víz) folyamatosan pisilni járok.
2010. márc. 25. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Az természetes,hogy sokat jársz pisilni.Helyes,hogy vizet iszol,metr ezzel tisztítod magad,így rengeteg fölösleges/káros anyagtól megszabadul a szervezet.
2010. márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevés rólad az információ. Lehet gyógyszer mellékhatása, cukorbetegség jele ha már tényleg régebb óta fennáll. Ha nem szedsz olyan gyógyszert ami úgy gondolod hogy a szedése óta epedsz, akkor keresd fel a háziorvosod, lehet cukorbetegség.
2010. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is cukorbetegségre tippelek....
2010. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Vagy csak szüksége van a szervezetednek vízre.

Az enyém is igényli a napi 4 litert.

De egy labor nem árthat :)

2010. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmien gyógyszert.168/75 vagyok.
2010. márc. 25. 19:21
 6/11 A kérdező kommentje:
jha és az utóbbi időben nagyon sokat fáj a fejem.
2010. márc. 25. 19:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha elmész orvoshoz írd már le mit mondott mert nekem is ugyanez a bajom.
2010. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Feltétlenül menj orvoshoz, a cukorbetegség alattomos és veszélyes. 4 liter vízre nem lehet egészségesen szükséged. A családban nincs cukorbeteg? Nem eszel túl sok cukrosat?
2010. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Csak időskori cukorbeteg van a családban.

Az az igazság h nagyon egészségtelenül táplálkozom és az utóbbi időben híztam 10 kilot.előtte sok évig nem vacsoráztam,iskolába vittem egy johurtot vagy egy szendvicset de mostanában folyton éhes vagyok.A kávét édeskével iszom,de nagyon nem figyelek oda a cukorra.Mondjuk mindig is inkább sósszájú voltam,pl a nyalókát egyáltalán nem szerettem a héten meg már hármat is ettem,mert megkívántam.

A legfurcsább mégis az h fáradt vagyok folyton.Most is hétvége van,tegnap időben lefeküdtem,hogy kialusszam magam,de egyszerűen nem vagy.Vagy pl tegnap negyed óra állástól úgy elfáradtam h azthittem elájulok.Pedig előtte olyan jó kondicióm volt,egész nap pörögtem,este egy kis sport,mostmár nincs ilyenre erőm.hazaérek és csak aludnék szívem szerint.

2010. márc. 27. 11:41
 10/11 anonim ***** válasza:

ember! térjél észhez és azonnal méresd meg a cukrodat! 100%ban biztos vagyok, h nem lesz normális mértékű.

és ezzel ne szórakozz, meg ne panaszkodj itt, hanem húzzál el az ügyeletre!

én cukorbeteg vagyok, nekem is így kezdődött, azóta inzulinozom magam.

ha húzod ezt az egészet, meg csak a neten keresed a gyógymódot az lesz a vége, h összeesel az utcán, és lehet, h senki nem fog segíteni!

sőt, akár kómába is eshetsz, ami roncsolja az agysejtjeidet, és visszafordíthatalan következményei is lehetnek.


gondolkozz és cselekedj! addig menj, amíg a saját lábadon tudsz menni, ne a mentő vigyen! vedd komolyan a dolgot!

2010. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!