Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem mennek a nők nőgyógy...

Miért nem mennek a nők nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Itt van sorra a kérdés, hogy mivel kezelje a "hüvelygombáját", ami lehet, hogy közel sem az!

Miért nem mennek ezek a nők inkább orvoshoz? Most komolyan nem lehet kibírni azt az 1 percet?


Félreértés ne essék, én is nő vagyok. És képtelen vagyok megérteni, hogy miért nem mennek ilyen tünetekkel orvoshoz. Ha fáj a fogunk, fogorvoshoz megyünk. Ha ott lent van probléma, nődokihoz.

Ráadásul szerintem kibírható az a fél perc amíg az orvos vizsgál..


2011. szept. 15. 19:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

09-15 22:28

Én meg azt nem tudom hogy te hol élsz..Mert én betelefonálok az sztk-ba,és időpontot kérek.Szinte mindig kapok másnapra vagy legkésőbb harmadnapra.Az időpontra bemegyek,és jóformán várnom sem kell.Ha mégis akkor csak azt a beteget kell várnom aki épp bent van,hogy kijöjjön.Az egész várakozás és vizsgálat talán max fél órát vagy 1 órát vesz igénybe.De tanult NŐGYÓGYÁSZ mondja meg hogy mi a gond,ő ír ki gyógyszert és nem kísérletezek minden szarral amit sokszor ide leírnak.Ami a lényeg ingyen van..Nem rossz az SZTK rendelés sem.Persze ha maszekhoz jársz akkor ne csodálkozz,hogy kisebb vagyont hagysz ki..

De tudod itt nem sok nőgyógyász van a gyakorin,és tanácsot,vagy diagnózist kérni másoktól akiknek halvány fogalmuk sincs mi játszódik le a kérdező testében a legnagyobb butaság..Tényleg nem ér meg 1 órát hogy biztosak legyünk az egészségünkben???

2011. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!