Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem mennek a nők nőgyógy...

Miért nem mennek a nők nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Itt van sorra a kérdés, hogy mivel kezelje a "hüvelygombáját", ami lehet, hogy közel sem az!

Miért nem mennek ezek a nők inkább orvoshoz? Most komolyan nem lehet kibírni azt az 1 percet?


Félreértés ne essék, én is nő vagyok. És képtelen vagyok megérteni, hogy miért nem mennek ilyen tünetekkel orvoshoz. Ha fáj a fogunk, fogorvoshoz megyünk. Ha ott lent van probléma, nődokihoz.

Ráadásul szerintem kibírható az a fél perc amíg az orvos vizsgál..


2011. szept. 15. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen egyetértek veled,mert már én is gondolkodtam ezen.

Sokan írják hogy SOS..gomba vagy mi??? És ha valaki leírja hogy nem vagyunk nőgyógyászok,inkább menj dokihoz,lepontozzák,és a másik hasonló okoska kioktatja,hogy felesleges elmennie,mert ez és ez a gyógyszer jó rá,,mert neki is jó volt..Ilyenkor teljesen kiakadok,hogy lehet valaki ennyire buta??

Talán ezért is nem válaszolok nőgyógyászati kérdésekre,mert ahogy írtam nem vagyok orvos.

2011. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia!


Ezt én sem értem, hidd el. Mindenki kibírja, nekem is kb 1 perc volt a vizsgálat, észre se vettem. Sokkal többet jelent, minden évben nekem az, hogy tudom, egészséges vagyok. bár azt csak megkérdezte, hogy érzek e a mellemben csomót, nem nézte meg...én meg nem vagyok orvos, hogy észrevegyem. Na mindegy. Azért megéri elmenni.


Sokan szégyenlősek, de ez is csak álszemérem. A barátja előtt biztos nem szégyenlős ő sem. Pedig aki a szexre érett, az legyen érett az orvosra is! Ez az én véleményem.


Amúgy magamtól járok,évente, anyukám szüléskor volt utoljára, 27 éve....

2011. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan a fogorvost is halogatják. Én sem értem különben. Pedig voltak már kellemetlen pillanataim a nődokinál, elég gátlásos vagyok. De megéri. Jó orvost kell választani, ennyi a lényeg.
2011. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Hát nem tudom, hogy ti hol éltek, de nőgyógyászhoz nem olyan könnyű eljutni, kivéve persze ha neked van elég pénzed kidobálni az ablakon, hogy fél évnél hamarabb fogadjon, amikor te is ki tudtad volna kúrálni magad, vagy valaki tudott volna használható tanácsot adni.

Ha itt megkérdezi, mit veszít vele? Ez nem kerül se pénzbe, se időbe (amúgy az az "egy perc" vizsgálat úgy egy perc, hogy gyakran előtte fél meg egy órákat vagy még többet kell várnod, hiába mész időpontra)

Ha nem akartok ilyen kérdésre válaszolni, akkor ne nyissátok meg és kész, mit érdekel titeket, hogy mit kérdeznek mások, amire nem akartok válaszolni? Mert nektek hogyan ártanak azzal, hogy megkérdezik? Elmegy a drága idődötök, hogy kétszer annyit gurítsatok le az egérrel, merthogy ott van ez a sok hüvelygombás kérdés? Hát ez tényleg katasztrófális.

2011. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon nagyon jó a kérdés! Sajnos sok nőnek a szégyenlősség fontosabb, mint az egészsége! Ennyire nem érdekli őket, hogy mi van velük!
2011. szept. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kerül pénzbe, bemegyek a helyi kórházba, bejelentkezek, és kész. 1 óra múlva már otthon vagyok. A tb állja.
2011. szept. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

22:28

Érdekes, én valahogy mindig sorra kerülök.. Besétálok az sztk-ba, várok kb 1 órát, megvizsgál, és megyek haza.

2011. szept. 16. 14:42
 8/11 anonim válasza:
Szerintem sok fiatalkorú ír ide akiknek az anyukájuk nem hiszem, hogy tudják, hogy nemi életet élnek, ezáltal nem merik elmondani a szülöknek az ilyen jellegű problémájukat és ide írnak, gondolván azt, hogy majd saját maguk megoldják a problémájukat. De jobb megelőzni a bajt, és nem akkor bánkódni amikor már késő.
2011. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És akkor mivan, ha élnek szexuális életet? Nem csak úgy lehet fertőzést összeszedni..
2011. szept. 19. 15:35
 10/11 anonim válasza:
akkor egyszerű a válasz el kell menni nőgyógyászhoz. Aki meg úgy gondolja, hogy nem ér annyit az egészsége, akkor vessen saját magára.
2011. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!