Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha volt menstruációm, de...

Ha volt menstruációm, de késett lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Elég szabálytalan a ciklusom még, mivel csak pár hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót. Legutóbb szokatlanul hosszú volt a ciklusom, a menstruációm pedig kicsit furcsa. Nem fájt annyira a hasam, és habár tartott egy hétig, nem volt olyan erős sem mint szokott. Hol élénkpiros, hol vörösesbarna volt. Terhességi tüneteket nem észlelek magamon. Lehetek terhes?
2011. szept. 15. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nehéz erre válaszolni mert szélsőséges esetek is előfordultak már, mint pl ismerősöm terhessége alatt is menstruált pár hónapig stb.. de ez nagyon ritka. Úgy gondolom nem vagy terhes bár ez nagyban függ hogy védekeztetek e valamilyen más módszerrel. Szerintem még a fogamzásgátlótól van megzavarodva a szervezeted, de ha nagyon félsz hogy az lehetsz és a lelkednek jót tesz akkor érdemes tesztet venni.

2011. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehetsz én már elvoltam szomorodva hogy nem lesz baba megjött ,de olyan módon mint írtad ,és mégis meg jött a baba !
2011. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj azért egy tesztet, majd írd meg,hogy mi a helyzet.
2011. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt nincs menstruáció, de köztesvérzés előfordulhat, ami jóval gyengébb egy normális menstruációnál, mégis sokan összetévesztik vele.

Szóval én a helyedben tesztelnék.

2011. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!